Standard hodowli i WYPRAWKA

W czasie kiedy rodziny nie mogą się doczekać już odbioru kociąt my pracowicie przygotowujemy kocięta i wyprawki naszych maluszków <3

Każde z naszych kociąt od samego początku przygotowywane jest do samodzielności jakiej będzie musiało sprostać w momencie opuszczenia naszego domu. Zaczynając od przygotowania kotka pod względem immunologicznym począwszy od 6 tygodnia i szczepionki immunologicznej mającej pomóc sprostać luce immunologicznej między szczepieniami, a kończąc na wysokiej jakości szczepionkach profilaktycznych w 8 i 12 tygodniu życia.

Przed każdym szczepieniem kociątko zostaje odrobaczone przy czym zabezpieczamy ich delikatne brzuszki tygodniowym podawaniem wysokiej jakości probiotyku jakim jest fortiflora, która łagodzi skutki odrobaczenia, a kociątko czuje się dobrze. Probiotyki podajemy również przy przejściu pokarmu z mleka matki na pierwsze mięsne posiłki, dzięki czemu unikamy obciążenia układu pokarmowego i delikatnie pomagamy przejść kociętom na stałą dietę.

Większe mioty pomagamy odkarmiać kocim mamom dzięki wysokiej jakości mleku zastępczym RC wraz z dodatkiem colostrum – Progen Actic ACS, dzięki czemu maluchy rosną równo, mają dobre przyrosty wagowe i ciągle się rozwijają.

Ponadto każde z rodziców posiada aktualne testy na FeLV / FIV i PKD (gen test) – dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że ich dzieci nie będą obciążeni tymi chorobami.

Każde z naszych kociąt ma prowadzoną historię szczepień, odrobaczeń i kontroli weterynaryjnych w naszej specjalnej hodowlanej książeczce.
Kocięta wyjeżdżające za granice dostają również paszport.

 

 

W 12 tygodniu nasze kocięta zostają zachipowane, a przed opuszczeniem naszego domu każde z kociąt zostaje zarejestrowane z międzynarodowej bazie www.safe-animal.eu już na nowych właścicieli co jest potwierdzane wiadomością sms od serwisu bazy.

Dzięki temu zabezpieczeniu zawsze odnajdą swój dom 🙂
Dodatkowo otrzymują zawieszkę z kodem QR z możliwością dopięcia do obróżki kota.

Każdy Nabywca ma z nami ciągły kontakt telefoniczny i mailowy.

Pomagamy w skompletowaniu wyprawki oferując listę polecanych produktów hodowlanych w postaci wygodnych linków do sklepów z możliwością zakupu i opisem danego produktu.

W postaci linku zostaje przekazana również 10% zniżka na pierwsze zakupy w sklepie internetowym zooplus.pl, który pokrywa się z większością linków z polecanymi produktami w hodowli.

 

 

Tuż przed opuszczeniem naszego domu kompletowane są wyprawki rzeczowe, w której skład oprócz karm, kolorowych zabawek i piórka wchodzi ekskluzywny drapak firmy rufi wraz z myszką o wartości 160 zł.

Ponadto po wypróbowaniu wysokiej jakości drapaków tej firmy za naszym pośrednictwem mogą Państwo zakupić również inny drapak rufi z 4% zniżką !

www.drapaki.pl

 

 

Po drugim szczepieniu i kwarantannie poszczepiennej nadchodzi czas na zabiegi wczesnej kastracji. To czas w którym kotkom trzeba poświęcić jeszcze więcej uwagi i troski, aby bezstresowo i szybko wróciły do kondycji z przed zabiegu.

Dni kastracji to zazwyczaj czas napięcia nie tylko dla kociąt ale i nas samych, za który już my bierzemy odpowiedzialność, a Państwu darujemy kotka wykastrowanego dzięki czemu uniknął Państwo dnia urlopowego na opiekę, a także i stresu 🙂

W dniu, gdy kotek opuszcza nasz dom dostaje komplet dokumentów w swojej teczce:
*książeczkę zdrowia z wszystkimi wpisami,
*umowę w przypadku gdy zostaje ona podpisana wcześniej za pośrednictwem internetu,
*oryginalny rodowód kotka oraz rodowód graficzny ze zdjęciami przodków
*komplet badań potwierdzający, że rodzice są przebadani pod kątem PKD, FeLV /FIV, HCM.
Przez cały okres dostają wysoko jakościową karmę specjalistyczną – weterynaryjną, która ma wspomagać rozwój organizmu kotka, a także kośćca.
Podajemy karmy mokre z tauryną oraz specjalne suplementy wspierające podczas rozwoju i luki immunologicznej, która przebiega w hodowli w okresie międzyszczepiennym.

Wiemy również jak trudny jest dla Państwa okres wyczekiwania na wybranego nowego członka rodziny, dlatego podczas pobytu w hodowli dostają Państwo średnio co 3 tygodnie zdjęcia wraz z opisem co przez ten okres się wydarzyło i co jest planowane u Waszego kotka.

 

Każdy z miotów ma swoją playlistę na youtube na kanale catteryzojka gdzie można oglądać filmiki z kotkami do którego dostaną Państwo link po rezerwacji kotka.

 

Dostają Państwo na bieżąco także mnóstwo pięknych zdjęć i filmików.

Ponadto kocięta w naszym domu podczas całego pobytu dostają:
 ? oczywiście ogrom miłości,
⏱️ nasz czas który poświęcamy im na dobrą socjalizację , naukę dobrych nawyków i manier jakimi jest korzystanie z kuwetki, drapaka i dzielne znoszenie zabiegów pielęgnacyjnych 🙂

Wszystko to pozwala na cieszenie się silnym i zdrowym pupilem z legalnej hodowli pełnej pasji, ale również poważnie i profesjonalnie podchodzącej do zdrowia, karmienia i wychowania Waszego przyszłego członka rodziny.

Edukujemy nowych właścicieli i uświadamiamy jak istotna jest suplementacja kotów – zawsze przekazujemy ogrom ważnych informacji związanych ze zdrowiem, żywieniem i pielęgnacją kota brytyjskiego.

Los naszych podopiecznych nie jest nam obojętny! Dlatego Nabywcom służymy wsparciem i radą zarówno przed jak i po odbiorze kotka z naszego domu.

Language »