Aisha Diamond-PRO*RU

Aisha Diamond-PRO*RU

BRI fs 11 33 03
Seal Tortie Silver Shaded Colourpoint with white

 

Rodzice:

F: G.I.CH. Gabriel Diamond-PRO*RU
(F: CH Leonardo De Cassis of Diamond-PRO*DE
M: I.CH Jaki Ami Sissy Crazy blue of Dia-mond-PRO*RU)
M: I.CH Didi Bun Diamond-PRO*RU
(F: CH Lolita von Hunady of Diamond-PRO*SK
M: Charley Diamond-PRO*RU)

Razem z nami w naszym nowym domu zamieszkała prawdopodobnie pierwsza w Polsce kotka hodowlana o unikatowym kolorze silverpoint with white. Colourpointy z białym są jednym z najnowszych wzorców kolorów w rasie kotów brytyjskich – jest to połączenie bikoloru z kolorem point. Są to unikatowe kolory charakterystyczne dla rasy ragdoll. Nie jest to kolor łatwy do uzyskania tym bardziej również ciężko o kota w typie rasy. Standard mówi o odwróconym symetrycznym V począwszy od czoła, nie przekraczającej wewnętrznej apertury oka, obejmujący nos i wąsowe poduszki. I tak zaczęły się intensywne poszukiwania… i tak trafiła do nas urocza koteczka z Jekaterynburg w Rosji – Aisha z hodowli Diamond-PRO*RU.

Aisha jest kotką wspaniale zsocjalizowaną, opiekuńczą i towarzyską. Niewątpliwie jej walorami jest jej wielkość oraz piękne, krótkie i gęste futro.

Jest przedstawicielką już czwartego pokolenia znakomitej rosyjskiej hodowli Diamond*PRO*RU oraz innych pionierskich hodowli colourpointów i bicolourpointów tj. słowackiej von Hunady, czeskiej Crazy Blue czy niemieckiej hodowli De Cassis.

Nataliya Diamond Pro – Thank you very much for this special lovely girl  <3


Mama miotu: P

Galeria zdjęciowa / Photos gallery:

RODOWÓD / PEDIGREE:

Testy:

Aisha Diamond-PRO RU_PKD

Language »